Rekreačné stredisko Butov ubytovanie Stribro

Rekreačné stredisko Stribro Butov Ubytovanie Hracholusky Butov Stříbro Česká republika : Rekreačné stredisko Butov poskytuje ubytovacie služby s možnosťou stravovania v čase od apríla do októbra v 47 chatkách alebo v 9ti štvorlôžkových izbách v budove. Rekreačné stredisko nájdete u priehrady Hracholusky 35 km juhozápadne od Plzne.

Rekreačné stredisko Butov ponúka :
V sezóne tj od 27. 6. - 22. 8. 2009 týždenné pobyty, rodinné rekreácie, športové sústredenia a skupinové pobyty.
MIMO SEZÓNU tj od 1. 4. - 27. 6. 2009, 22. 8. - 10. 10. 2009 rodinné rekreácie, individuálne pobyty, ubytovanie pre turistické zájazdy, ostatné akcie - prenájmy, školenia, športové sústredenia, školy v prírode, školské výlety.
V zimnom období tj od 1. 1. - 31. 3. 2009, 11. 10. - 31. 12. 2009 (len minimálne dvojdňové podujatia pre skupiny od 30 osôb) skupinové pobyty, školenia, firemné akcie.

RS Butov Hracholusky ubytovanie :
Ubytovaciu časť tvoria hlavná spoločenská budova s kapacitou 36 lôžok (4-lôžkové izby), 40 dvojizbových chat (5 - 7 lôžok) s väčšou verandou a 7 jednoizbových 4-lôžkových chatiek s malou verandou. Všetky chaty sú vybavené bežným nábytkom (válendy / palanda, stôl, stoličky, šatníková skriňa, zrkadlo), Dvojizbové majú el. radiátory. V chatách je chladnička. Možnosť varenie je obmedzená, nie je tu tečúca voda. Chaty nie sú vybavené riadom. Všetky chaty sú vybavené lôžkovinami. K chatám patria aj dva objekty vybavené novým sociálnym zariadením so sprchami a teplou vodou po celý deň.

RS Butov stravovanie a služby :
V hlavnej spoločenskej budove je umiestnená jedáleň s kapacitou 120 miest u stolov, ktorú možno mimo sezónu využiť aj ako kongresovú sálu s možnosťou videoprojekcií. V priestoroch hlavnej budovy je k dispozícii TV, biliard, stolný futbal a šípky. Súčasťou budovy je posilňovňa, sauna a miestnosti pre masáže. Pre športové vyžitie sú tu dve ihriská na volejbal alebo nohejbal, ihrisko pre rekreačný futbal, ďalej detské pieskovisko, miesta pre táborové ohnisko a parkovisko pre osobné automobily a autobusy. V bufetu je možné tiež zapožičanie lodičiek či šlapadiel, pálek na stolný tenis a iných športových potrieb.

Rekreačné stredisko BUTOV je umiestnené v prekrásnom lesnom prostredí na brehu Hracholuskej priehrady v nadmorskej výške 360 m. Hracholuská priehrada so svojou dĺžkou 22 km a šírkou od 50 do 300 metrov patrí medzi najvyhľadávanejšie rekreačné miesta v západných Čechách. Priehrada ponúka jedinečne kúpanie a neobmedzené vyžitie pre milovníkov vodných športov (jachting, windsurfing). V tejto civilizáciou nedotknutej prírode si na svoje prídu nielen priaznivci vodných športov, ale aj rybári, hubári a milovníci kľudu a turistiky.
Rekreačné stredisko Stribro Butov - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýRekreačné stredisko Stribro Butov - Pri hotely je vlastné parkoviskoRekreačné stredisko Stribro Butov - hotel má reštauráciuRekreačné stredisko Stribro Butov - V hoteli je biliardRekreačné stredisko Stribro Butov - k dispozícii letná terasaRekreačné stredisko Stribro Butov - krytý bazén v hoteli